Zmožek Marcel a Zoch Josef - Prý chlapi nebrečí

CD 1 Tam u nebeských bran Jiří Zmožek / Zdeněk Rytíř lzy sedmi bolestí Jiří Zmožek / Marcel Zmožek Prý chlapi nebrečí Jiří Zmožek / Marcel Zmožek Dlaně Marcel Zmožek / Marcel...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 613 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Interpret

Ta naše písnička česká Karel Hašler / Karel Hašler

Široký, hluboký lidová

CD 2

Dvě slůvka (Prstýnek) Jiří Zmožek / Jiří Zmožek

Oheň v sobě máš (Una notte speciale) Alice Visconti, Giusto Pio, Franco Battiato / Eduard Pergner

Montgomery traditional / Miroslav Jaroš

Řekněte jí (Whispering Pines) Howard Halsey / Jan Vyčítal

Pár havraních copánků (Love Me Tenfer) Elvis Presley, Vera Matson / Zbyněk Vavřín

Ráno (I Need More Of You) David Bellamy / F. Traksl

Chaloupky pod horama František Voborský / Josef Dalecký

Spolu ať nám zůstává láska Jiří Zmožek / Jiří Zmožek

CD 3

Bellissima Marcel Zmožek, Igor Mamojka / Marcel Zmožek

Černé oči, jděte spát lidová

Na podzim, když kvetou jiřiny lidová

Zelení hájové lidová

Kam jinam bych se vrátil polská lidová / Marcel Zmožek

S láskou (Ballade pour Adeline) Paul de Seneville / Marcel Zmožek

Svou mámu nejradši máš (Goraľu, cy či ne žaľ) lidová / Marcel Zmožek

CD 4 - Tam, kde kdysi byl Bavorov - BONEY ZET

Kdyby ty muziky nebyly - směs x - Kdyby ty muziky nebyly Jaromír Vejvoda / Vašek Zeman Včera jsem tě čekala Václav Bláha / Václav Bláha Kalná je voda Karel Vacek / Karel Vacek Škoda lásky Jaromír Vejvoda / Vašek Zeman

Nemelem, nemelem - směs x - Nemelem, nemelem lidová Slepička kropenatá Karel Valdauf / Karel Valdauf Všude bylo ticho Karel Hašler / Karel Hašler Za vodou Karel Hašler / Karel Hašler Mysliveček lidová Hospůdko malá Rudolf Harnisch / Rudolf Harnisch Pětatřicátníci Karel Hašler / Karel Hašler

Já ráda tancuju - směs x - Já ráda tancuju Jaromír Vejvoda / Vašek Zeman Až budou trumpety zpívat Antonín Borovička / Jiří Voldán Staročeská muzika Jaroslav Malina / Ladislav Jacura Když na sále spustí basa J. Jankovec / J. Chlumecký, V. Sýkora Vyhrávala kapela Antonín Borovička / Jiří Voldán

Šumařinka - směs x - Šumařinka Karel Vacek / Karel Vacek Pode mlejnem František Kmoch / František Kmoch Muziky, muziky František Kmoch / František Kmoch Hezky od podlahy Jaroslav Jankovec / Jarka Mottl, Karel Melíšek Ještě tu poslední Jaromír Vejvoda / Ladislav Jacura

Štěstí na rozcestí - směs x - Štěstí na rozcestí Karel Vacek / Karel Vacek Ach, bože, lásko Jaromír Vejvoda / Vašek Zeman Dva šátečky Vladimír Fuka / Miloslav Cink U našich kasáren Karel Vacek / Karel Vacek

Hajá, hajá - směs x - Hajá, hajá Jaroslav Marek / Jaroslav Marek Hej, panímámo Karel Vacek / Karel Vacek Jednou, dvakrát Jaromír Vejvoda / Ladislav Jacura Na Vlachovce Arnošt Mošna / Jenda Mošna

DVD 1

Tam u nebeských bran Jiří Zmožek / Zdeněk Rytíř