Soler Alvaro - Eterno Agosto CD

Garantovaný nákup z GRAMODESKY.CZ

Do měsíce • 1 varianta69 Kč99 % • 2 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 650 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma69 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 887 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč98 % • 1 268 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta65 Kč100 % • 843 recenzíDalší informace

Interpret
Alvaro Soler

• , zakoupeno v GRAMODESKY.CZ

• Cd se mi moc libi
    • Žádnou nemam

S cd jsem moc spokojená a líbí se mi písničky , které jsou na cd.

• , zakoupeno v Supraphonline

• je to dárek pro dceru
  • , zakoupeno v Akordshop

• Hezká hudba s oblíbeným zpěvákem

Interpret
Alvaro Soler

Kdo by neznal platinový hit El Mismo Sol? Jeho autorem je španělský zpěvák Alvaro Soler, který jím pobláznil celou Evropu. Nyní je tu s celým albem nazvaným Eterno Agosto, kde samozřejmě nechybí nejnovější hit Sofia, který aktuálně drtí rádiové hitparády. Roztančená píseň s pískajícím refrénem je momentálně nejhranější zahraniční skladbou v českých rádiích. Velmi úspěšná je i na Youtube, kde již video dosáhlo skoro 200 milionů zhlédnutí.

Track list:

• 13 Si No Te Tengo A Ti 2:55
  • 14 Que Pasa 3:10
  • 15 Cuando Volveras 3:18
  • 16 El Camino 3:07

18 El Mismo Sol 19 El Mismo Sol (Under the Same Sun) [feat. Jennifer Lopez] 3:09

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v GRAMODESKY.CZ

• Cd se mi moc libi
    • Žádnou nemam

S cd jsem moc spokojená a líbí se mi písničky , které jsou na cd.

• , zakoupeno v Supraphonline

• je to dárek pro dceru
  • , zakoupeno v Akordshop

• Hezká hudba s oblíbeným zpěvákem
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Skvělé písničky
  • , zakoupeno v MusicRecords

supr

• Naprostá spokojenost

Vyber CD oblíbeného interpreta, spojenost s písničkami. Kdo má též v oblibě, tomu doporučuji zakoupit.

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• super
  • , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Krásné písničky. Alvaro Soler se nám líbí. Byli jsme na koncertě a originální CD musí být.

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• Album jsem koupila jako dárek
  • , zakoupeno v Filmnadvd.cz

splnilo to, co jsem očekávala