Různí interpreti: Nejlepší písničky pro děti všech dob CD

• Rychlé vyřízení objednávky

• Spokojenost

Interpret
RUZNI/POP NATIONAL

Výběr nejelpších hitů z českých pohádek, televizních seriálů, pořadů a také od těch nejoblíběnějších dětských hvězd současnosti! Titul vychází v předvečer svátku všech dětí, ale stane se dozajista oblíbeným titulem po celý rok, zejména pak na vánoce. Obsahuje pouze originální nahrávky z filmů jako Ať žijí duchové, S tebou mě baví svět, Páni kluci, Pan Tau, Arabela a další a v podání originálních interpretů - Karel Gott, Dáda Patrasová, Helena Vondráčková, Maxim Turbulenc, Schnappi, Jiří Suchý, Petr Skoumal, Heidi a další.

CD 1

Kdepak ty ptáčku hnízdo máš? - Karel Gott (Tři oříšky pro Popelku)

Arabela (theme) – Filmový symfonický orchestr FISYO, ř. František Belfín (Arabela)

Arabela – Darina Rolincová a Jana Nagyová

Když se načančám – Heidi Janků (Co takhle svatba, princi)

Nestůj a pojď – Václav Neckář (Páni kluci)

Chytila jsem na pasece žížalu – Dáda Patrasová a Bambini di Praga

LÉTAJÍCÍ ČESTMÍR – Michal David (Létající Čestmír)

Žluťásku – Iveta Kornová (Přijela k nám pouť)

Když jde malý bobr spát – Petr Skoumal

Tři čuníci – Jaromír Nohavica

Máme rádi zvířata – Jiří Suchý a Bambini di Praga

Chňapík – Schnappi

Pasu, pasu písničky – Dáda Patrasová

Sluníčko – Jiří Suchý a Zuzan Vrbová

Pan Tau – Sbor Lubomíra Pánka, Filmový symfonický orchestr FISYO, ř. František Belfín (Pan Tau )

Holky z naší školky - Petr Kotvald a Stanislav Hložek

Né, pětku né (No Milk Today) – Josef Melen

Mraveneček – Maxim Turbulenc

Jede, jede mašinka – Maxim Turbulenc

NA SEDMÉM LÁNU – Helena Vondráčková (Jak se budí princezny)

Jdi za štěstím – Karel Gott (Jak se budí princezny)

CD 2

Není nutno (Vadí, nevadí) – Rudolf Hrušínský, Josef Somr a Petr Čepek (Tři veteran)

Dej cihlu k cihle (Dělání) – Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák (Pricové jsou na draka)

Hlupáku, najdu tě – Jan Čenský (Pricové jsou na draka)

Je statisticky dokázáno (Statistika) – Petra Hrubcová a Dětský sbor Sedmihlásek (Pricové jsou na draka)

Královské reggae – Iva Janžurová, Jiří Krampol a Jan Čenský (O princezně, která ráčkovala)

Hajný je lesa pán – Josef Bek a dětský sbor (Ať žijí duchové)

Ať žijí duchové (směs) – Vlastimil Brodský, Lubomír Lipský a dětský sbor (Ať žijí duchové)

Pod dubem, za dubem - Jiří Lábus, Otmar Brancuzský, Jan Hraběta, Jan Bonaventura, Zdeněk Vronský, Jan Muller (Lotrando a Zubejda)

Nám se stalo něco překrásného – Barbora Seidlová a Jiří Strach (Lotrando a Zubejda)

Z PEKLA ŠTĚSTÍ – Daniel Hůlka a Iveta Bartošová (Z pekla štěstí)

Jdu cestou necestou – Radek Valenta (Princezna ze mlejna)

Slza z tváře padá – Helena Vondráčková (Šíleně smutná princezna)

Rozvíjej se poupátko – Iveta Bartošová (Pyšná princezna)

Já s písničkou jdu jako ptáček – Jaroslav Satoranský (Obušku, z pytle ven!)

Ach, ty Váňo, Ivane (Ach, ty Váňa) – Voice-mix a Josef Zíma (Mrazík)

Vyrostla štíhlá jedlička (Vysókaja stála) – Jaroslav Satoranský (Mrazík)

Brum, brum, brum, o čem se zdá medvědům – Jaroslav Samson Lenk a jeho parta (Méďové)

Na políčku v jetelíčku – Josef Dvořák a Pavel Zedníček (Příběhy včelích medvídků)

My jsme žáci třetí B – Petr Nárožný, Jiří Lábus, Kristýna Květová, Robert Hájek, Zdeněk Charvát, Jan Bochňák, Sha Fin a Lin Yi (Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko)

Cestu znám jen já - Karel Gott (Pohádky z mechu a kapradí )

Večerníček – Karel Černoch

• , zakoupeno v MALL.CZ

Krásný poslech.

• Vezu jej vnoučatům do NSR
    • Rychlé vyřízení objednávky

• Spokojenost
  • , zakoupeno v PATRO.cz

Potřebovala jsem z toho sice jen jednu píseň, ale až povyroste pravnouček, tak si ji určitě někdy pustíme.

• , zakoupeno v Akordshop

• pěkné pohádkové písničky

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

• Písničky z nejznámějších českých pohádek a dětských filmů
    • Písničky ze starých i novějších pohádek
    • Další - pro děti velmi atraktivní - písničky, např. Mašinka nebo Mraveneček od Maxim Turbulence nebo Holky z naší školky:-)
    • Některé písničky zaujaly i čtyřletého syna, některé ještě nezná, ale jistě brzy pozná, až začne sledovat hrané pohádky a filmy
    • Rádi si poslechnou i dospělí.

Krásné

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• písničky nazpívané stejnými zpěváky jako v pohádkách či příbězích
    • nemám nic

jsem spokojená

• Krásné písničky pro děti
    • Původní interpreti

Písničky posloucháme s dětmi a moc se jim líbí.

• , zakoupeno v MusicRecords

• - stare zname pisnicky z pohadek, ktere potesi deti, ale i dospele

Koupila jsem ho pro syna 4roky. Zatim ho moc nebere, jelikoz jeste nema rad hrane pohadky. Je tam jen par pisnicek z Vecernicku. Ale myslim, ze pozdeji bude skvele!