Rolling Stones - Voodoo Lounge Uncut LP

Medium:3LP - Formát: 3x Vinyl, LP, Album Žánr: Rock Kultovní rocková kapela Rolling Stones vydává nově sestříhaný, remixovaný a remasterovaný archivní koncertní film Voodoo...
1 999 Kč
Doprava 49 Kč,Více než měsíc
Doporučená nabídka MusicRecords
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Více než měsíc • 1 varianta49 Kč98 % • 12 991 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma98 % • 2 324 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Popis produktu

Medium:3LP - Formát: 3x Vinyl, LP, Album Žánr: Rock Kultovní rocková kapela Rolling Stones vydává nově sestříhaný, remixovaný a remasterovaný archivní koncertní film Voodoo...

Parametry produktu

Interpret
Rolling Stones
Typ nosiče
3 LP
Žánr
Rock 'n' Roll

Parametry produktu

Interpret
Rolling Stones
Typ nosiče
3 LP
Žánr
Rock 'n' Roll

Popis produktu

  • Medium:3LP - Formát: 3x Vinyl, LP, Album
  • Žánr: Rock

Kultovní rocková kapela Rolling Stones vydává nově sestříhaný, remixovaný a remasterovaný archivní koncertní film Voodoo Lounge Uncut, který byl natočený 25. listopadu 1994 v Miami na stadionu Joe Robbieho během světového turné k desce Voodoo Lounge. Mezi hosty se objeví například Sheryl Crow, Robert Cray nebo Bo Diddley. Nová verze filmu obsahuje deset dosud nezveřejněných vystoupení a pět bonusových písní z Giants Stadium v New Jersey, které v Miami nezazněly. Série nahrávek, která zobrazuje Rolling Stones na koncertní šňůře v polovině devadesátých let, vyjde 16. listopadu.

Mezi skladby, které se na Voodoo Lounge Uncut objeví, patří například Not Fade Away, You Got Me Rocking, (I Can't Get No) Satisfaction, Sympathy For The Devil nebo Jumpin' Jack Flash.

Voodoo Lounge Tour začalo v dubnu 1994, trvalo přibližně rok a obsahovalo 134 koncertů na šesti kontinentech, které shlédlo přes 6, 5 milionu fanoušků, čímž se turné stalo svého času vůbec největším. Voodoo Lounge album se v roce svého vydání stalo bezkonkurenčním číslem jedna po celém světě. V roce 1995 dokonce vyhrálo Grammy za nejlepší rockové album.

Rolling Stones jsou kapelou, která je od svého počátku v roce 1962, kdy byli protipólem svatouškovských Beatles, nedomyslitelným pilířem rockové hudby. O tom vypovídá i jejich zařazení na čtvrté místo v žebříčku padesáti nesmrtelných interpretů rock'n'rollu časopisu Rolling Stone, dvojnásobný zisk Grammy za celoživotní dílo a uvedení do Rock'n'rollové síně slávy. Tvrdé jádro kapely tvoří na rytíře pasovaný zpěvák Mick Jagger a kytarový mág s životním příběhem rebela Keith Richards.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.