Rage Against The Machine - Rage Against The Machine LP

Popis produktu

Parametry produktu

Interpret
Rage Against The Machine

Parametry produktu

Interpret
Rage Against The Machine

Popis produktu

  • Formát: Vinyl, LP, Album, Reissue, Remastered, 180 Gram
  • Původní vydání: 1992
  • Žánr: Rock, Funk Metal, Alternative Rock

Bass – Timmy C.

Drums – Brad Wilk

Guitar [Guitars] – Tom Morello

Mastered By – Bob Ludwig

Mixed By – Andy Wallace

Producer – GGGARTH, Rage Against The Machine

Recorded By – GGGARTH, Stan Katayama

Remastered By – Vlado Meller

Vocals – Zack De La Rocha

Rage Against the Machine (zkráceně RATM nebo Rage) je americká crossoverová skupina, která vznikla v létě 1991, když se v Los Angeles setkali dva velcí odpůrci rasismu Zack de la Rocha a Tom Morello.

Kapela je známá svými revolučně levicovými texty. Rage Against the Machine (Hněv proti stroji) – strojem může být myšlen systém (mašinérie). 17. října 1999 se RATM rozpadli. Zbytek RATM založil s Chrisem Cornellem ze Soundgarden The Civilian, ale po problémech s ukradením desky se po půlroce sešli v Audioslave.

V roce 2007 obnovili svou činnost, o rok později se objevili coby hlavní hvězdy velkých festivalů (Rock am Ring, Rock im Park, Reading a Leeds).

Rage Against the Machine je debutové album americké hudební skupiny Rage Against the Machine vydané 6. listopadu 1992 u Epic Records.

Na obalu tohoto alba je Thich Quang Duc vietnamský buddhistický mnich, sebeupalující se v Saigonu v roce 1963. Thích protestoval proti útlaku buddhistů vedeným Američany podporovanou vládou v čele s premiérem Ngô Đinh Di?m.

Deska byla velmi úspěšná (3x platina). Roku 2003 ji časopis Rolling Stone vyhlásil 368. nejlepším albem všech dob.

Píseň „Killing In The Name“ se objevila na soundtracku k počítačové hře GTA: San Andreas, píseň „Wake Up“ na soundtracku k filmu Matrix a „Bombtrack“ a „Take The Power Back“ na soundtracku k filmu Takoví normální zabijáci.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.