Plastic People of the Universe - Pašijové hry velikonoční LP

Nejlevnější nabídky (13)

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 2 208 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta77 Kč100 % • 1 643 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 318 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 253 735 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 513 264 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 34 895 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta76 Kč100 % • 496 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 13 155 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 39 974 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 13 844 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 613 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 14 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 112 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Popis produktu

Parametry produktu

Interpret
Plastic People Of The Universe

Parametry produktu

Interpret
Plastic People Of The Universe

Popis produktu

Vinyl LP album The Plastic People of the Universe - Pašijové hry velikonoční, 9 písní. 180 g černý vinyl, na titulu obraz Davida Němce "Den a světlo", rozkládací obal, v jedné kapse LP laguer master (celkem 49 (!) minut hudby), v druhé kapse remake původního obalu v originální velikosti, uprostřed konvolut fotografií Jaroslava Kukala, Ondřeje Němce a Petra Prokeše, mastering Ondřej Ježek - studio Jámor. Skupina, která změnila život mnoha lidem, vychází kompletně znova na Vinyl LP. Podařilo se nám obstarat původní pásy, které geniální Mistr zvuku Ondřej Ježek ve studiu Jámor rozebral na prvočinitele a zase slepil dohromady, čímž dosáhl výrazně lepšího zvuku, vynikly detaily, o kterých jsme neměli ani tušení a vše obalil novou energií. A protože si myslíme, že legendou "o kapele, která svou hudbou porazila komunismus" bylo řečeno už vše a několikrát, soustředili jsme se opravdu na geniální hudbu Mejly Hlavsy, nadčasové texty a specifický sound kapely, který neměl ve světě obdoby. Vše jsme okořenili množstvím dobových fotografií, z nichž mnohé jsou zveřejněny poprvé a přibližují život "veselého ghetta" i nezasvěceným bez nutnosti obsáhlých komentářů.

Každý titul má zcela nový obal, vždy jsme oslovili některého z výtvarníků, který měl ke kapele a jejímu uměleckému vyjádření blízko a snažili jsme se tím vytvořit kompaktní celek, který by propojil vše, co bylo na Plastic people unikátní a neopakovatelné. V tomto případě je titulní obraz dílem Davida Němce a booklet obsahuje fotografie Abbe Libánského a Jaroslava Kukala. Vydání jsou vybavena anglickými překlady.

• 1. Exodus 12 02:17
  • 6. Zhřešil jsem 05:18
  • 7. Trojjediná 04:49
  • 8. Otče 10:40
  • 9. Noc temná 09:10

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 318 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 613 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 14 916 recenzíDalší informace

Produkt zatím nemá žádné recenze.