Petr Kotvald - Exxxclusive-Best of, CD, 2016

Skladem • 1 varianta85 Kč95 % • 3 459 recenzíDalší informace

Interpret
Kotvald Petr
Vydavatelství
SUPRAPHON a.s., SUPRAPHON a.s. (online)
Typ nosiče
3 CD
Rok vydání
2016
Žánr
pop

• , zakoupeno v MusicRecords

Prostě Péťa a jeho největší hity, co víc dodat, to mi nesmělo chybět do sbírky ;)

• , zakoupeno v Supraphonline

Skvělý výběr písniček z minulých let.

• rytmus
    • melodie
    • hezký hlas zpěváka

Interpret
Kotvald Petr
Vydavatelství
SUPRAPHON a.s., SUPRAPHON a.s. (online)
Typ nosiče
3 CD
Rok vydání
2016
Žánr
pop

61 písní Petra Kotvalda! Petr Kotvald vydává výjimečné trojdiskové album „EXXXclusive“. Komplet jeho největších hitů a novinek vychází při příležitosti výročí třiceti let na sólové dráze, které si v roce 2016 připomíná. Toto jubileum je hlavním důvodem pro dosud nejucelenější kolekci zpěvákových nahrávek, vybraných interpretem samotným a jeho fanoušky. Tři „X“ v názvu alba tak označují nejen tři disky, ale i tři dimenze tohoto multižánrového umělce a především tři dekády jeho sólové kariéry, dovršené právě v letošním roce. Výroční exkluzivní titul vychází v rámci prestižní edice „zlatých kolekcí“ Supraphonu a to v luxusním provedení a balení. Album však není jen ohlédnutím. Jedenáct zbrusu nových nahrávek představuje aktuální hudební podobu Petra Kotvalda v roce 2016 a naznačuje, jaké bude čtvrté desetiletí jeho umělecké tvorby. Bez nadsázky lze konstatovat, že „EXXXclusive“ jsou vlastně 2 projekty v jednom - best of i novinkové album.

CD 1

Gejzír

Milujem se čím dál víc

Kdekdo je dál

Kouzelnice

Satelit

Salto

Má holka střízlivá

Tam kde jsem já, tam nejsi ty

Hyde Park

Francouz

Exploduj

You

Smlouvej

Můj dům se chrámem nestává

Osamělý

Principal

Marilyn

Už po nás, lásko má, jdou

Velikej, malej

Dávno jsou písně drogou mou

Pražský "haus"

Dál sníh padá

Vánoce hrajou glórijá

• , zakoupeno v MusicRecords

• , zakoupeno v Supraphonline

Skvělý výběr písniček z minulých let.

• rytmus
    • melodie
    • hezký hlas zpěváka
  • , zakoupeno v Akordshop

Petra Kotvalda mám ráda, takže doporučuji