MOBY - DESTROYED 2011 eu CD

Popis produktu

Parametry produktu

Interpret
Moby

Parametry produktu

Interpret
Moby

Popis produktu

  • Medium:CD - Formát: CD, Album
  • Žánr: Electronic
  • Styl: Downtempo

Všestranný americký umělec Moby se po téměř dvou letech vrací s novou studiovou deskou “Destroyed“. Moby je široké veřejnosti znám především jako výtečný hudebník, skladatel, remixér a dokonce i jako DJ. Celý svět uhranul již v roce 1999, kdy vydal své nejúspěšnější album “Play“. Za něj sklidil nejen výtečné recenze, ale i několik prestižních cen včetně nominací na Grammy. Desky se po světě prodalo do dnešního dne více než deset miliónů kusů a Mobyho katapultovalo mezi naprostou hudební špičku. Kdo by neznal hity “Porcelain“, “Natural Blues“ nebo “Why Does My Heart Feel So Bad“? Všechny tyto pecky Mobyho tak pasovalo na jednoho z nejúspěšnějších hudebníků posledních desetiletí.

Každé další album na úspěch zlomového desky “Play“ přirozeně navázalo a přineslo vždy nejeden velký hit. Poslední album z roku 2009 dostala název “Wait For Me“ a Moby jej přijel ve vší pompéznosti představit ve stejném roce na festival Sázavafest. Nyní je tento pětačtyřicetiletý hudebník konečně zpět s další kolekcí jeho nevšedních písní, které umí tak procítěně složit a následně natočil jen on.

Nová deska“Destroyed“ a přináší patnáct nových písní. Moby se na ní vrací tak trošku ke konceptu svého úspěch v minulosti - opět do písní sampluje vokály starých gospelů, pro některé písně opět objevil několik úžasných avšak neznámých vokalistek, z jejichž hlasu jde mráz po zádech a samozřejmě, že i on sám se na desce představuje jako zpěvák. Jeho hlas můžeme slyšet například ve skladbě “The Day“, která byla zvolena za první singl. Ta si již pomalu klestí cestičku evropským éterem a její na první poslech jasné hitové ambice dávají na vědomí, že máme co do činění s velkou peckou následujících měsíců.

Pro nedočkavé fanoušky, Moby z desky v břenu vypustil 3-trackové EP obsahující skladby “Be The One“, “Sevastopol“ a “Victoria Lucas“, které bezplatně zavěsil na své oficiální stránky. Každé píseň je navíc doprovázena i klipem, který pro Mobyho natočili jeho přátelé.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.