Michael Bublé - LOVE - DELUXE CD

Garantovaný nákup z GRAMODESKY.CZ

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 256 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč100 % • 2 170 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 947 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 552 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek55 Kč98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 765 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do měsíce • 1 varianta45 Kč91 % • 1 806 recenzíDalší informace

Rok vydání
2019
Žánr
pop

Jeden z komerčně nejúspěšnějších popových zpěváků posledních let pochází z Kanady. Michael Bublé je zpěvák sinatrovského typu, často je srovnávám se swingujícím Robbiem Willi-amsem. Proslavil se v polovině nultých let, kdy vydal alba It's Time (2005) a Call Me Irresponsible (2007). Jeho nejúspěšnějšího alba Crazy Love (2009) se prodalo více než sedm milionů kopií. Získal několik Grammy a bezpočet dalších cen.

Album lakonicky nazvané © (love) je pravděpodobně nejromantičtějším Bublého počinem. V roce 2016, kdy byla jeho synovi diagnostikována rakovina, se stáhl do ústraní a zdálo se, že s jeho hudební kariérou je konec. Po úspěšné synově léčbě zpěvák o návratu do studia zprvu vůbec neuvažoval. „Zaměřil jsem se na rodinu, chtěl jsem trávit celý svůj volný čas jenom s man-želkou a dětmi. Dostali jsme v té době spoustu laskavých a vřelých přání a já si uvědomil, kolik je na světě lásky a lidskosti. Postupně jsem začal chápat svoje životní priority a teď jsem odhodlaný sdílet emoce a ponaučení, které mi život přinesl. Mám co říct," svěřil se zpěvák k chystané nahrávce. Na novém albu Bublé znovu oživuje zlaté americké jazzové standardy jako My Funny Valetnine, When You're Smiling nebo I Only Have Eyes On You. Kromě staré klasiky ale také zazpíval vlastní písně, v nichž demonstruje svoje skladatelské nadání. Na desce spolupracoval s dlouhodobými kolegy Davidem Fosterem a Jochemem van der Saagem. Kromě CD a LP je k dispozici i rozšířená Deluxe CD verze bohatší o dvě skladby.

• Skladby:
  • 10. When You're Smiling [2:50]
  • 11. Where Or When [3:05]
  • 12. When You're Not Here [3:38]
  • 13. I Get A Kick Out Of You [2:57]

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 289 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt