Marian Vojtko - Muzikál CD

Patnáct velkých muzikálových hitů a jako bonus novinka nazvaná Není přístupná Profilové album muzikálového a operního zpěváka Mariana Vojtka přináší 16 nových nahrávek...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Do týdne • 1 varianta94 Kč87 % • 280 339 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 13 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 052 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 870 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 650 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč90 % • 880 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 2 182 recenzíDalší informace

Interpret
Marian Vojtko

• , zakoupeno v Supraphonline

Marian Vojtko, můj oblíbenec.

Jsem nad míru spokojená

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Já i kamarádka pro kterou byl 2 ks jsme velmi spokojenosti. Už se těšíme na p.Vojtka do divadla či nové CD jak solové tak se 4 tenory.

Interpret
Marian Vojtko

Patnáct velkých muzikálových hitů a jako bonus novinka nazvaná Není přístupná

Profilové album muzikálového a operního zpěváka Mariana Vojtka přináší 16 nových nahrávek převážně muzikálového repertoáru. Jeden z nejlepších interpretů naší muzikálové scény během svojí kariéry zazářil v řadě hlavních rolí v představeních jako Fantom opery, Dracula, Casanova, Muž se železnou maskou, Ples upírů, Tři mušketýři, Baron Prášil, Jekyll & Hyde, Angelika, Kat Mydlář, Bídníci, Krysař. Jeho album nazvané příznačně Muzikál přináší písně z uvedených muzikálů včetně duetů s Helenou Vondráčkovou, Monikou Absolonovou, Natálií Grossovou a Michaelou Gemrotovou. Hvězda českého muzikálového nebe se představuje ve známých skladbách.

TRACKLIST: 1. Nespravedlivý Bůh | Dracula / 2. Život | Casanova / 3. Sílu vládnout | Muž se železnou maskou / 4. Prostopášný chtíč | Ples upírů / 5. Milostný duet | Ples upírů | duet s Natálií Grossovou 6. Touha znát | Tři mušketýři / 7. Na křídlech fantazie | Baron Prášil / 8. Jediná lásko má | Muž se železnou maskou | duet s Helenou Vondráčkovou / 9. To je ta chvíle | Jekyll & Hyde / 10. Lásko má, nech dál mě spát | Angelika / 11. Právo mám | Kat Mydlář / 12. Otče náš | Bídníci / 13. Ágnes a krysař | Krysař | duet s Monikou Absolonovou / 14. The Music Of The Night | Fantom opery / 15. The Phantom Of The Opera | Fantom opery | duet s Michaelou Gemrotovou - Bonus: 16. Není přístupná

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Supraphonline

Marian Vojtko, můj oblíbenec.

Jsem nad míru spokojená

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

veliká spokojenost

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

úžasná hudba, záleží ale na každém zákazníkovi. Pro mě nej.............

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Je to moc krásné album.
  • , zakoupeno v Filmnadvd.cz

krásné písničky

• , zakoupeno v Bontonland.cz

SPLNILO TO NAŠE OČEKÁVÁNÍ

superpísničky skvělého Mariana Vojtka

• , zakoupeno v Bontonland.cz

CD se opravdu moc dobře poslouchá. :-)