Kompilace - 50 let české country CD

Universal Music
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v CountryObchod.cz

• Počúvam, budem počúvať túto hudbu hlavne v aute.

České country vyvoláva vo mne príjemné spomienky,
    emócie a zistil som, že aj mnohí moji priatelia a známi majú podobné názory a pocity, keďže český interpreti sú, alebo boli naozaj skvelí, a s tých starších titulov lepší ako
    angl. originály.

• Líbí se.
  • , zakoupeno v Supraphonline

• Pekné pesničky v jednom komplete.

Interpret
neuveden
Vydavatelství
Universal Music
Rok vydání
2016

Komplet 3 CD přináší to nejlepší z 50ti let české country. Chronologicky mapuje nejzajímavější momenty tohoto oblíbeného žánru u nás. Všechny nahrávky zpívají originální interpreti.

CD 1

Waldemar Matuška – Sedm dostavníků 1966

Greenhorns – Zatracenej život 1967

Karel Černoch - Správnej džob 1968

Rangers – Oh, Shenando 1968

Mirek Černý & Country Beat Jiřího Brabce – Sto let 1969

Tomáš Linka & Přímá linka – Hardy 1970

Mirek Hoffmann & Zelenáči Mirka Hoffmanna – Prokletej vůz 1970

Ladislav Vodička & Country Beat Jiřího Brabce – Já smyl špínu rosou průhlednou 1971

Eva Olmerová & Country Beat Jiřího Brabce - Slunce sháním 1971

Waldemar Matuška a Olga Blechová & KTO – Chtěl jsem být kovbojem 1977

Petr Spálený & Apollo – Když ji potkáš 1979

Max Presser & Country Beat Jiřího Brabce – Nádherná jízda 1980

Miki Ryvola – Osamělý město 1981

Naďa Urbánková & Country Beat Jiřího Brabce – V údolí blízko dráhy 1983 extra track

Jiří Schelinger – Že ho neznám, jsem vážně rád 1974

Malina Brothers – McLaren 2015

Monogram – Naše sny 2015 extra track

Lucie Vondráčková a Petr Kocman – Já to nejsem [Zlej sen]

• , zakoupeno v CountryObchod.cz

• Počúvam, budem počúvať túto hudbu hlavne v aute.

České country vyvoláva vo mne príjemné spomienky,
    angl. originály.

• Líbí se.
  • , zakoupeno v Supraphonline

• Pekné pesničky v jednom komplete.
  • , zakoupeno v Supraphonline

operativní rychlé řešení bohužel česká pošta při přepravě poškodila plastový obal/prasklé v pravém horním rohu/
    závadu jsem zjistil až při rozbalení doma naštěstí CD
    poškozeny nebyly