Karel Gott - Lásko má CD

Karel Gott : Lásko má (CD): Karel Gott je jako Presley! V supraphonském archívu byla objevena jeho zapomenutá píseň, která je překvapením nejen pro samotného zpěváka, ale...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč87 % • 280 207 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 59 140 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 015 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 2 181 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč97 % • 13 503 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 640 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 885 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 049 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 1 267 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč98 % • 2 023 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 304 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 843 recenzíDalší informace

Interpret
Karel Gott

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pokud se chcete dojímat nebo jen rozjímat, tak tohle cd je přesně takové, jaké má pro takové účely být. Ploužáky plné lásky, zazpívané Karlem Gottem tak, že jim lidé uvěřili, věří a budou věřit.. a votomtoje ;o).

pěkný výběr písní, splnilo mé očekávání

• jsem velmi spokojený
    • zatím žádná

Interpret
Karel Gott

• Karel Gott : Lásko má (CD):
  • Karel Gott je jako Presley! V supraphonském archívu byla objevena jeho zapomenutá píseň, která je překvapením nejen pro samotného zpěváka, ale především pro všechny jeho příznivce .Kdykoli na některém ze svých koncertů začne Karel Gott zpívat: Lásko má, jsi krásná, jak hudba zní tvůj hlas., sklidí frenetický potlesk. Světový evergreen Unchained Melody poprvé zazněl v zapomenuté kriminálce Unchained z roku 1955 v podání Al Hibblera (byla z toho nominace na Grammy), dočkal se celosvětově více jak 700 cover verzí a nejvíce ho proslavilo americké vokální duo The Righteous Brothers. V Gottově podání s českým textem Zdeňka Borovce se zařadil k trvalkám zpěvákova repertoáru. Není tedy jistě divu, že právě pod názvem Lásko má se 44 nejkrásnějších milostných písní v podání nejpopulárnějšího českého pěvce lásky dostane na 2 CD nejen k jeho fanouškům, ale i ke všem zamilovaným u příležitosti svátku svatého Valentýna 14.února 2004. 18 z nich dokonce poprvé na CD. Za všechny jmenujme Byl by hřích se potmě bát, Mám rád Máchův Máj, Já lásku z básní znám, Zas pár dnů tě mám, Prostři pro dva stůl, Jak málo víš, Teď už víš, že jsem to já nebo Půjdem spát. A píseň Zbyl tu tvůj stín z roku 1977 vyjde na zvukovém nosiči dokonce úplně poprvé! Karel Gott hit amerického soulového zpěváka Arthura Alexandera Where Have You Been All My Life nazpíval s orchestrem Ladislava Štaidla a se sboristkami Jitkou Zelenkovou, Jarmilou Gerlovou a Vlastou Kahovcovou v supraphonském studiu Mozarteum 18.10.1978 a veřejně píseň zazpíval jen v jedné ze svých televizních show v pražské Lucerně roku 1978. Pak píseň zmizela v propadlišti dějin české populární hudby. Vítaným zpestřením 2CD budou jistě i duety s Helenou Vondráčkovou, Jitkou Zelenkovou, Sylvou Schneiderovou, Marcelou Holanovou, Ivetou Bartošovou nebo Hanou Zagorovou. Lásko má - to je kolekce pro zamilované všech generací, která se rozhodně zařadí mezi nejprodávanější v rozsáhlé diskografii devětadvacetinásobného Slavíka Karla Gotta.

Seznam skladeb:

Měl jsem rád a mám

Nevím, proč bych se nepřiznal, že jsem lásku sliboval ve svý

Cesta rájem

Stokrát chválím čas

Lásko má

Hrátky s láskou

Byl by hřích se potmě bát

Už vícekrát viděl jsem já tu tvář

Mlčení ve dvou

Mám rád Máchův Máj

Víc

Párkrát mlčet

Já lásku z básní znám

Zas pár dnů tě mám

Než najdu způsob, jak žít sám

Má v očích zář

Cítím

Staň se růží

Oheň v sobě máš

Kéž jsem to já

Život je bílý dům + Kdyby sis oči vyplakala /poprvé na cd/

Chceš dál v mém stínu stát

Prostři pro dva stůl

Adagio

Maria

Teď už víš, že jsem to já

Neznámý pár

Oči barvy holubí

Oči sněhem zaváté

Půjdem spát

Videobonusy

Krášlím Tě lásko, vším co mám

Když muž se ženou snídá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

pěkný výběr písní, splnilo mé očekávání

• jsem velmi spokojený
    • zatím žádná
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kvalitní CD

Nejromantičtější písničky K. Gotta

• oblíbený interpret
  • , zakoupeno v Supraphonline

• mám jako dárek
  • , zakoupeno v Supraphonline

• Romantika, moc hezký výběr zamilovaných písniček.

• Nádherné

Super..-