Karel Gott - Koncert pro tebe / Hrátky s láskou - komplet 27+28 CD

Rok vydání
2007
Žánr
pop

Karel Gott bude vždy patřit k nejlepším českým zpěvákům všech dob. V rámci reedice alb slavného Mistra je právě řada na dvou albech Koncert pro tebe a Hrátky s láskou, které obsahují celou řadu notoricky známých hitů o lásce. Doplňte vaši sbírku alb Karla Gotta o další dvě v remasterované podobě. Seznam skladeb CD 1:1. Své srdce tobě dám (Dein ist mein ganzes Herz)2. Což neřekl ti zrak můj tisíckrát (Mám tě rád)3. Tys láska má...4. A Vucchella5. Má dívenka jak růže je6. Planá růže (Heidenröslein)7. O Rose Marie8. Vás, ženy, jsem líbal rád /Líbám, ženy, vás tak rád/ (Gern´ hab´ ich die Frau´n geküsst)9. Ty jsi moje slunce (Du bist meine Sonne)10. Vím, proč mám život rád11. Mandulinata a Napoli12. Ó, jak jsi krásná...13. Dobrou noc milá dívenko má (Ich bin nur ein armer Wandergesell)14. Paridův soud15. Nás dva hlídá tichý pavilón (Sieh dort den kleinen Pavillon)16. Ó, Rose Marie17. Indiánská píseň lásky (Indian Love Call)18. Karetní scéna19. Joj, cigán /Hraběnka Marica/ (Komm´ Zigany /Gräfin Mariza/)20. Ženy, ach ženy /Die lustige Witwe/ (Ach, die Weiber, diese Weiber! /Die lustige Witwe/)21. Šampaňská árie (Ja, das Studium der Weiber ist schwer) CD 2:1. Lásko má, ty nevíš (Lásko má) (Unchained Melody)2. To musím zvládnout sám3. Zdá se mi, zdává (Try To Remember)4. Jak ten proud (Bis kein Traum mehr lebt)5. Kouzelný song6. Noc je dlouhá a zlá (Are You Lonesome Tonight)7. Z dávných dnů (Only You)8. Hrátky s láskou (Emmanuelle 2)9. Prázdná náruč10. Má v očích zář (When He Shines)11. Všichni nám jen závidí12. Samotář13. Svět stál (Tonight I Celebrate My Love)14. Oh, Baby, Baby15. Vstávej16. E 1417. Zvonky štěstí18. Dingi - lingi, ding - dong19. Made In Italy20. Šarazán (Sharazan)21. Vlaštovčí hnízdo

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz