Karel Gott - Dnes + country album - komplet 23/24 CD

Supraphon
Rok vydání
2006

Skladby:

CD 1 1. Daň z lásky své2. Píšu pět (Walk Right Back)3. Kdo ví, kde je ta pláž (Mer)4. Dám ti svůj trůn5. Já se smál6. Půlnoční láska7. Poupátko8. Léto jak má být (Working My Way Back To You)9. Kam se schoulíš10. Kavárna Sladký ráj11. Beatles12. Jak málo víš13. Otoč se mnou stránek pár14. Když mne stará matka15. Zbyl tu tvůj stín (Where Have You Been All My Life)16. Já měl vás rád (Ja vas ljubil)17. Píseň jak vánek (Leise flehen meine Lieder)18. Náruč růží19. Kávu si osladím20. Láska bláznivá21. Přijela pouť22. Bloud bláhovej23. Ty vínko dej mi, sklínko má24. Pijácká (Chianti Lied)25. Eště si já pohár vína zaplatím26. Ptačí nářečí (Oh, Lonesome Me)27. Maria28. Cesta rájem (Crying In The Chapel) 1. Pláč (Crying)2. Della (Della And The Dealer)3. Ten dům, co zůstal sám4. Tady jsem (Why, Me Lord)5. Kdo country zpívá6. Veď mě dál, cesto má (Take Me Home, Country Roads)7. Vítr v zádech mám8. Zas pár dnů tě mám (Together Again)9. Vstávej, ty tuláku (City Of New Orleans)10. Dlouhý proud mě stále láká (All The Gold In California)11. Než najdu způsob, jak žít sám (Till I Can Make It On My Own)12. Ráno jedu dál13. Dávné lásky14. Já viděl kvést Prahu v máji15. Zpívej nonstop16. Jez17. Hej, páni, dámy (Hey Baby)18. Išel Macek (Hej, Macejko)19. Kéž jsem to já (Let It Be Me /Je t´appartiens/)20. C´est la vie21. La danza22. Žít stokrát (Theater)23. Don´t Bring Me Down24. A šmytec25. Měsíční řeka (Moon River)26. Už dávno dal jsem ti klíč (Some Broken Hearts Never Mend)27. Nestarej se, kamaráde

Produkt zatím nemá žádné recenze.