Karel Gott - 80/80 Největší hity 1964-2019 4CD

TOP 12 v kategorii Hudba

Karel Gott - 80/80 Největší hity 1964-2019 4CD

Při příležitosti osmdesátých narozenin Karla Gotta vznikla kompilace osmdesáti slavných písní, které patřily do jeho repertoáru. Odborník Miloš Skalka vybral ty nejzásadnější hity...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Skladem • 1 varianta85 Kč97 % • 3 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 936 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 59 071 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč99 % • 2 180 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 004 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 616 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 39 840 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 9 041 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 1 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 789 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 5 293 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 354 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 300 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč100 % • 7 030 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta65 Kč100 % • 841 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 847 recenzíDalší informace

Zpěvákovo kulaté životní výročí se stalo inspirací ke vzniku kompilace osmdesáti slavných songů, které z jeho repertoáru jako nejzásadnější hity vybral Miloš Skalka. Od prvních větších úspěchů datovaných do roku 1964 až po nejnovější přírůstky. Série čtyř CD představuje pestrou paletu písní, které jsou důkazem komerčního ohlasu a výjimečného uměleckého působení jejich interpreta. Hudební zážitek doprovází booklet s podrobnými informacemi ohledně každé z osmdesáti nahrávek.

Jubilejní album

Při příležitosti osmdesátých narozenin slavného zpěváka vznikla kompilace osmdesáti skladeb, které reprezentují jeho tvorbu napříč více než půl stoletím.

Interpret
Karel Gott

• Skvělí výběr v krásném balení a za super cenu
  • , zakoupeno v GRAMODESKY.CZ

V mládí jsem Gotta moc nemusel, ale postupně se z něj stala stálice naší pop music, dnes opravdová legenda.

• Zajímavý výběr písní z repertoáru Karla Gotta
    • 4 CD v pěkném obalu za příznivou cenu
    • Hezký vánoční dárek

Interpret
Karel Gott

Široká škála skladeb

O výběr skladeb se postaral odborník a zkušený sestavovatel Miloš Skalka, který zahrnul skladby od prvních větších úspěchů datovaných do roku 1964 až po nejnovější přírůstky do diskografie. Soubor skladeb tak představuje unikátní důkaz komerčního ohlasu interpreta i naprosté výjimečnosti jeho uměleckého působení.
Široká škála skladeb

Sada čtyř remasterovaných CD

Osmdesát skladeb je rozděleno do čtyř atraktivních celků, které na sebe chronologicky navazují. Zvuk byl podroben pečlivé remasteringové práci.
Sada čtyř remasterovaných CD

Bohaté doprovodné materiály

Cédéčka jsou zabalena do rozkládacího papírového digipacku. V něm najdete současné i archivní fotografie. Sada je doplněna o atraktivní booklet, kde najdete podrobné informace ohledně každé jednotlivé nahrávky, které jsou převzaté z mezinárodního repertoáru či napsané vynikajícími domácími autory.
Bohaté doprovodné materiály

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Karel Gott : 80/80 Největší hity 1964-2019 (CD):
Jubilejní sestava osmdesáti nejúspěšnějších songů

Letošní zpěvákovo červencové kulaté životní výročí vybídlo k vytvoření kompilace osmdesátky slavných songů z jeho repertoáru. V případě tak mohutné nabídky hitových skladeb, jako je ta z několika dekád skvělé Gottovy kariéry, je jasné, že žádný výběr nemůže být úplný. Gottovský odborník a zkušený sestavovatel Miloš Skalka však vybral ty opravdu nejzásadnější. Od prvních velkých úspěchů v roce 1964 až po nejsoučasnější nahrávky je to důkaz naprosté výjimečnosti uměleckého působení i komerčního ohlasu tvorby Karla Gotta. Stylově pestrý pohled na jedinečnou a již zcela neopakovatelnou kapitolu historie nejen naší populární hudby.

Chronologicky sestaveno do čtyř atraktivních celků. Zvuku se dostalo nové remasteringové péče. Cédéčka balena v rozkládacím papírovém digipacku s archivními i současnými fotografiemi. Booklet s podrobným přiblížením všech osmdesáti nahrávek, převzatých z mezinárodního repertoáru nebo napsaných vynikajícími domácími autory.

Kompilace obsahuje skladbu Srdce nehasnou, květnový hitový duet s Charlotte Ellou Gottovou.

Tracklist:

• , zakoupeno v GRAMODESKY.CZ

• Zajímavý výběr písní z repertoáru Karla Gotta
    • 4 CD v pěkném obalu za příznivou cenu
    • Hezký vánoční dárek
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Bontonland.cz

Vsechna cd co jsem v obchode objednala jsou vyborna a jsem spokojena,budu jiste objednavat dalsi,vyborna je i dodaci lhuta!

• 1 s hvězdičkou

Věra Špinarová a Karel Gott, úžasná CD

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Nadčasový dárek opravdu obsahuje ty nejlepší hity. grafické zpracování na vysoké úrovni....
  • , zakoupeno v Supraphonline

Prostě jste jedničky - splníte a vyhovíte zákazníkovi. Díky. I. Kudová