Karel Gott - 40 slavíků CD

23. září vychází jedinečný komplet dvou CD, která mapují fenomenální úspěch zpěváka v tradiční anketě oblíbenosti. Ke čtyřem desítkám písní, jež popisují „slavičí“ roky, jsou...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Skladem • 1 varianta85 Kč95 % • 3 459 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 947 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 552 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 170 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 1 262 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč99 % • 2 001 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 256 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 289 recenzíDalší informace

pop

• dárek
  • , zakoupeno v Akordshop

• Vánoční dárek

Chtěla jsem udělat radost k vánocům.

Dodré zpracování

Rok vydání
2016
Žánr
pop

• 23. září vychází jedinečný komplet dvou CD, která mapují fenomenální úspěch zpěváka v tradiční anketě oblíbenosti. Ke čtyřem desítkám písní, jež popisují „slavičí“ roky, jsou přidány dva novinkové bonusy: skladby „Země vstává“ a „Perfektní den“ autorů Michala Davida a Lou Fanánka Hagena, respektive Jaroslava Machka.
  • Jubilejní audio-retrospektiva nedosažitelného počtu ocenění fenomenálního zpěváka! Ve světě podobnou situaci nenajdete: být čtyřicetkrát nejvýše umístěn v každoroční anketě popularity je na zápis do Guinessovy knihy rekordů.

A právě tato kompilace (výběr písní a zasvěcený text v bookletu Miloš Skalka) dokládá na čtyřiceti příkladech, proč tomu tak je. Všechny písně jsou v originálních verzích, tedy s pečetí doby vzniku. Ukazují stylové i aranžérské proměny repertoáru, vždy připraveného podpořit jedinečný hlas a interpretaci Karla Gotta. „Když jsem získal svého dvacátého Slavíka,“ říká náš nejpopulárnější zpěvák všech dob, „měl jsem pocit, že bych měl uvolnit místo mladším. A také jsem to veřejně vyhlásil. A pak jsem chtěl skončit ještě jednou. Když mi bylo sedmdesát let. Ale jak jsem zjistil, že z téhle posluchačské, divácké a čtenářské ankety prostě vystoupit nelze. Nakonec jsem tomu rád. Ale hlasů, které mi moji příznivci posílají, si rok od roku vážím víc a víc. Léta mi totiž neubývají, protože čas zastavit nelze a být stále mlád je jenom zbožné přání či atraktivní písňový slogan. Kvalitní konkurence nespí, naopak roste, a být na některém z předních míst téhle ankety popularity je proto stále těžší. Kdyby mi někdo v době, kdy jsem získal svého tehdy jubilejního dvacátého Slavíka, řekl, že jich budu mít jednoho dne doma čtyři desítky, poklepal bych si na hlavu a myslel si o něm své. Jak vidíte, člověk se mýlí a dneska je to skutečnost. Nikdy za to nepřestanu být svým příznivcům dostatečně vděčný!“

Příjemným překvapením této kolekce, na které fanoušci nedočkavě čekali, budou dvě novinky – písně „Země vstává“ a „Perfektní den“, které Karel Gott natočil v létě tohoto roku. Autorem hudby obou písní je hitmaker Michal David, který k natáčení říká: „Je již u nás známo, že s Kájou slavíme narozeniny ve stejný den a to 14. července. A když jsem přemýšlel, jaký dárek mu věnovat letos, rozhodl jsem se mu napsat dvě nové písně, abych ho namotivoval po tom, čím si v posledních měsících prošel. Spolupracovat s Karlem Gottem je pro mě vždy velkou ctí, zkušeností a moc za to Karlovi děkuji. Je to pro mě velká čest a neberu to jako samozřejmost.

Byly také různé dohady o tom, zda Karel bude po těžké nemoci vůbec moci zpívat a toto je důkaz, že mu to zpívá skvěle a věřím, že ho brzy budeme vídávat opět na pódiích. Kájo, přeji ti do dalších let spoustu sil, energie, zdraví a radostných chvil s Ivankou, Charlottkou a Nellynkou. Ať ti to stále tak úžasně zpívá a já se budu vždy těšit na spolupráci s tebou!“

Komplet 2CD obsahující 40 hitů a dvě novinky vychází 23. září 2016.

CD 1 - (1963 – 1984)

KLUK S VELKOU VÁŠNÍ

DÁL JEDU SI SVOU

PERFEKTNÍ DEN - NOVINKA

ZEMĚ VSTÁVÁ - NOVINKA

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• dárek
  • , zakoupeno v Akordshop

• Vánoční dárek

Chtěla jsem udělat radost k vánocům.

Dodré zpracování

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

nejhezčí písničky z vrcholné kariéry

• Přijatelná cena

odpovídá nabídce