Iveta Bartošová - Platinum collection CD

TOP 6 v kategorii Hudba

Iveta Bartošová - Platinum collection CD

CD 1 Láska má je zákon Nekonečná Tři oříšky September Lady Pomněnka Spíme v kapkách deště Loutno kouzelná Skandál Dřív než svíčka dohoří Bílý kámen Ve jménu lásky Když láska...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 2 390 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 806 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 017 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta59 Kč95 % • 304 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 646 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchodu45 Kč97 % • 39 886 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 1 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma69 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta65 Kč100 % • 843 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 471 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Interpret

CD 2

Rozvíjej se poupátko

Můj Monte Cristo

Nad jezerem

Znám jednu starou zahradu (duet s P. Mukem)

Podobáš se lásce mý

Šašek a Adriana (duet s J. Kornem)

Popelka

S láskou je kříž

Já chci být ti vším (duet s D. Hůlkou)

Juanita

Utíkám před tebou

Hej pane diskžokej

Láska cestu zná (duet s P. Mukem)

Jseš můj den

Víš lásko

CD 3

Léto

Nic nového pod sluncem

Jsem to já v představách

Sladké hlouposti (duet s J. Kornem)

Před zradou chrání mě dál tvá láska

Vím že jsi se mnou (duet s D. Hůlkou)

Scházíš mi čím dál víc

Z pekla štěstí (duet s D. Hůlkou)

Píseň o šlépějích

To je naše věc

Nevolej

Václavák

V zahradách

Návrat (duet s M. Davidem)

Dej mi ruku

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Cena za tři cd.

• PEKNY HLAS

• Další vzpomínka a milá
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Tony.cz

• Dobrý výběr písniček
    • Nevidím

Vždy se mi líbila.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

rád nakupuji u tohoto prodejce se zbožím jsem spokojený a ceny jak se říká za pusu. Vždy perfektně zabaleno a rychlé dodání. Prodejce je velmi laskaví a dokáže poradit i s výběrem. Já už mám docela dost CD albumů,proto se jich zbavuji daruji nebo vymněnuji a zakupuji si do sbírky pouze už nějaké ty kolekce a best of. Na závěr z mé strany velká spokojenost po všech strankách. Rád doporučuji tenhle obchod s CD a LP. Děkuji

Špatný výběr písní.
    Pro mě - neposlouchatelné jako celek.

• , zakoupeno v cd-eshop.cz

Je skvělí mám to na různé akce super.Jinak doporučuji všem komu se Iveta líbí.

• pěkný obal
  • , zakoupeno v POPRON.cz