Iron Maiden: Live After Death -Remast CD

Wrathchild 22 Acacia Avenue

Children Of The Damned

Die With Your Boots On

Phantom Of The Opera

SPECIAL MULTIMEDIA SECTION: 2 Minutes To Midnight (Live)

Powerslave (Live)

• Bezva parta
    • Super obal
    • Perfektně remástrováno
    • V Česku chybí verze 2CD
    • Ta cena sakra, ta cena !!!

Tento živák, byl moje první originál kazeta. To je už páni pěkná řádka roků. Dnes jej mám jako 2CD s bonus diskem. Tuto verzi jsem ale v Českých internetových vodách nenašel, proto budu recenzovat jen hlavní disk.
    Hudbě této Anglické heavy metalové partičky jsem naprosto totálně propadl. Mám od nich vše co vydali pro Evropský trh. Ale snad se mi jednou dostane do ruky i něco kousků, které si nechali vymáznout Japončíci a Arabové. V době kdy jsem s Irony začal probouzet svou pubertu, jsem začal pokukovat po bicí soupravě a právě Nicko M´c Brian mně přesvědčil o mé správné volbě. Také neuvěřitelně zvláštní, nakřáplý, monstrózně silný a nejoriginálnější hlas na světě, MISTRA Bruce Dickinsona, je úchvatný. Ten člověk má takové charisma, že i z nahrávek cítíte takové to..."Žerte mně, jsem Váš bůh", ale ne od něj...to od fanoušků a diváků, upadajících do křečí v hudební extázi.
    Má snad někdo tak čitelný rukopis na čtyřech strunách jako Steve Harris ??? Snad jen John Myung z Dream theater, ale to je úplně jiná sorta. Koukněte na mou recenzi z minula, už jsem o nich také psal.
    Zkrátka, nic tak uceleného, ladného a přesto bouřlivého a rozohňujícího, žádná jiná banda do kupy nedala. Opět, a to se opakuji, snad jen vyjma DREAM THEATER, ale to je prostě metalová opera s více jak desetiminutovými opusy.
    Navíc...kdo má tak superhnusného maskota jakým je božský EDDIE.
    Mimochodem víte proč zrovna EDDIE ??? Nevíte co??? Já to věděl. V doninghtonském hantecu se totiž hospodští štamgasti vyjadřovali o máničkách (Český ekvivalent hašišáků nebo hypíků) jako o umaštěných hlavách, což bylo prostě HEAD ale hantecem EAD, no a už to bylo. EDDIE byla totiž z prvopočátku pouze malinká ošklivá a huňatá palice. To jsou věci co ?? No ale to je vše, já si jdu Irony pustit na spaní a Vám ostatním doporučuji udělat to samé.