Hudební MAGIC BOX, A.S. Kabát - Banditi di Praga Live 2 CD

• Všechna CD od Kabátů jsou super

Vánoční dárek

Doporučuji!

• , zakoupeno v POPRON.cz

• Poslouchám tuto hudbu rád.

Tuto hudbu už poslouchám věky, Kabát mám prostě rád. Je to dobrá rocková hudba a Pepa Vojtek je skvělý zpěvák. Jak říkám je to super a všem vřele doporučuji. Nic víc.

• Kvalita zvuku
    • Kvalita textu
    • Písniček si myslím, že je tam akorát
    • Vzhledově hodně atraktivní obal od CD

Po prvním poslechu, jsem byl nadšený a nadále mohu poslouchat stále dokola a jsem vždy spokojen, jak s kvalitou textu tak s luxusním zvukem jak u Kabátů bývá zvykem. Písničky dávají smysl a odpovídají skutečnosti. Rozhodně to za to stojí si to poslechnout, ale myslím, že by bylo lepší si album koupit než to někde stáhnout, jsem rád že jsem Kabáty podpořil
    a doufám, že se můžeme těšit na další kvalitní album.

• , zakoupeno v POPRON.cz

Pro oddane fanousky je mit toto CD povinnost.

Protože to poslouchám.