Hana Zagorová - O LASCE

Medium:CD - Formát: CD, Album, 25. Album (2016) Žánr: Pop Již od února ve studiu Dana Hádla vzniká nové album Hany Zagorové, které vyjde na začátku září u vydavatelství...
Garantovaný nákup z Filmnadvd.cz

Skladem • 1 varianta85 Kč95 % • 3 458 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 953 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 169 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 548 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 946 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 9 013 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 679 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 1 262 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 160 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč99 % • 2 001 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 254 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 765 recenzíDalší informace

• tuším, že jde předposlední řadové album Hanky Zagorové
    • tradičně výborný procítěný zpěv
    • vesměs dobré texty
    • velmi dobrý zvuk

Toto album sice neobsahuje velké hity, ale příjemně se poslouchá a je to důstojná vzpomínka na skvělou a sympatickou zpěvačku. Poslední album zpěvačky "Já nemám strach" se mi ale zdá lepší.

skvělé cd

Rok vydání
2016
Žánr
pop

• Medium:CD - Formát: CD, Album, 25. Album (2016)
  • Žánr: Pop
  • Již od února ve studiu Dana Hádla vzniká nové album Hany Zagorové, které vyjde na začátku září u vydavatelství Supraphon. Na novince budou především domácí písničky mladých autorů. Stálici naší populární hudby nabídli svojí tvorbu například: Radůza, Martin Chodúr, Michal Hrůza, Ondřej Brzobohatý-Gregor, ale také Márdi ze skupiny Vypsaná fixa, Jiří Hradil z Tata Bojs, David Dvořák z Kašpárka v rohlíku a též frontman kapely Sunflower Caravan Andy Čermák. Několika písněmi přispěli i osvědčení autoři, jako jsou Jiří Zmožek, Petr Malásek, Jiří Březík, Jan Krůta a Václav Kopta. Do finálního výběru se rovněž dostala cover verze francouzského šansonu Plus je pense a toi, k němuž si český text napsala sama zpěvačka.
  • „Producent Luboš Kříž mi připomenul moje blížící se narozeniny s tím, že bych k nim přeci měla mít novou desku,“ glosuje prvotní impuls pro vznik novinky Hana Zagorová a zároveň upřesňuje: „Při výběru písní jsem se řídila především vlastním citem. Nebylo to nic jednoduchého, protože se nám jich sešlo dvakrát tolik, než jsme mohli nahrát. Moc si vážím toho, že mi písničky nabídli i autoři o dvě generace mladší! A hlavně mě těší, že jsou to tak velice talentovaní mladí tvůrci. Mnozí z nich jsou nejen skladatelé a textaři, ale i zpěváci, kteří v poslaných demo snímcích zpívali tak krásně, že se divím, že si je nenechali pro sebe,“ komentuje s úsměvem Hana Zagorová.

Album dostalo název podle úvodního songu Ondřeje Brzobohatého-Gregora O Lásce, který vypráví o zhmotnění lásky do podoby postavy, proto slovo láska je zde psáno s velkým L. Mezi třinácti již nahranými písněmi jsou šansony, popové písničky, ale třeba i čardáš, či prvky klezmeru a filmové hudby. „Pro mne to byla skvělá spolupráce a je velmi dobré, že všichni autoři napsali písně pro Hanku, jak se říká přímo na tělo. Jsem rád, že jsme měli různorodý hudební materiál, se kterým se moc hezky pracovalo, který ve výsledku dělá album velmi příjemným, nadčasovým a podtrhuje jeho osobitost,“ uvažuje nad právě dokončenými nahrávkami hudební producent Daniel Hádl.

Novinku Hany Zagorové O Lásce vydá Supraphon 7. září 2016. Křest se uskuteční v den zpěvaččiných sedmdesátin 6. září na speciálním narozeninovém koncertu v pražské Lucerně. „Koncert v Lucerně bude alespoň pro mne výjimečný v tom, že prvně v životě budu vystupovat v den svých narozenin. Je to vlastně můj dárek a poděkování mým věrným fanouškům, díky nimž tady stále jsem,“ dodává Hana Zagorová.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MusicRecords

• tuším, že jde předposlední řadové album Hanky Zagorové
    • tradičně výborný procítěný zpěv
    • vesměs dobré texty
    • velmi dobrý zvuk

skvělé cd

Hanka sama o sobě je výborná zpěvačka tam myslím, že není co dodávat

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Supraphonline

produkt je až pod stromek, ale Hanka je záruka kvality

• , zakoupeno v pipkin cz

Zajímavé skladby k odpolední kávě či při usínání fakt se CD paní Zagorové povedlo :-)

• , zakoupeno v Dobré knihy

• úžasné CD
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Skvělé.

nemám teď co doplnit

• , zakoupeno v Bontonland.cz

TOP

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• Jedna z našich nejlepších zpěvaček.
    • Mám všechny její LP i CD.
    • Na toto jsem čekala a moc se těšila.
    • Absolutně nemám nic proti tomuto produktu.

Naprosto dokonalá zpěvačka.
    Opět překrásné CD s písničkami, které nikdo jiný tak krásně nezazpívá.
    Všem vřele doporučuji.
    Pro mne velký zážitek.