Ewa Farna a Janáčkova filharmonie Ostrava CD

Produkt nemá žádné parametry.

Škoda, že nešlo koupit jen CD -koupeno jako dárek a DVD nevyužije

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Obsahuje přesně to co jsem čekala.
    • Spojení s filharmonií mě nadchlo.

Na koncert do Gongu jsem se bohužel nedostala a tak jsem si pořídila cd / dvd. Perfektní, jsem spokojená.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Naprosto perfektní koncert Ewy Farne

Produkt nemá žádné parametry.

Škoda, že nešlo koupit jen CD -koupeno jako dárek a DVD nevyužije

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Obsahuje přesně to co jsem čekala.
    • Spojení s filharmonií mě nadchlo.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Naprosto perfektní koncert Ewy Farne