Cannibal Corpse - Eaten Back To Life LP

Popis produktu

Parametry produktu

Interpret
Cannibal Corpse

Parametry produktu

Interpret
Cannibal Corpse

Popis produktu

  • Medium:LP - Formát: Vinyl, Album, LP, Picture Disc, Limited Edition, 25th anniversary reissue
  • Původní vydání: 1990
  • Žánr: Rock, Death Metal

Edice ke 25. výročí. "Eaten Back to Life" (česky Vyžrán zpět k životu) je první studiové album americké death metalové skupiny Cannibal Corpse. Vydáno bylo v roce 1990 hudebním vydavatelstvím Metal Blade Records. Ve své době šlo o jedno z nejextrémnějších alb. V Německu bylo album zakázáno (stejně jako následující dvě alba Cannibal Corpse) kvůli brutálním textům a obalu CD. Přičinila se o to německá křesťanská aktivistka Christa Jenal.

Cannibal Corpse je americká death metalová kapela založená v roce 1988. Dodnes vydala 11 studiových alb, jeden box-set a jedno živé album. Skupina vešla ve známost díky jejím hororovým textům a velmi explicitními obaly alb a názvy písní. Jedna z prvních death metalových kapel, která se dostala na výsluní.

Mezi odpůrce kapely patřili např. americký politik a bývalý prezidentský kandidát Bob Dole a německá křesťanská aktivistka Christa Jenal, které se podařilo dosáhnout toho, že kapela nesměla v Německu hrát skladby z prvních tří LP. Prosadila i zrušení několika koncertů.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.