Bullet For My Valentine - Poison / CD+DVD 2 CD

• 10 10 Years Today /Tuck 3:55
  • 11 Cries in Vain /Tuck 3:56
  • 12 Spit You Out /Tuck 4:07
  • 13 The End /Tuck 9:28

14 Room 409 [CD-ROM Track] /Tuck 15 Suffocating Under Words of Sorrow [CD-ROM] /Tuck

DVD: 1 4 Words (To Choke Upon) [DVD][Live][*] Bullet For My Valentine, Tuck 2 Suffocating Under Words of Sorrow (What Can I Do) [DVD][Live][*] Bullet For My Valentine, Tuck 3 Cries in Vain [DVD][Live][*] Bullet For My Valentine, Tuck 4 All These Things I Hate (Revolve Around Me) [DVD][Live][*] Bullet For My Valentine, Tuck 5 Her Voice Resides [DVD][Live][*] Bullet For My Valentine, Tuck 6 Hand of Blood [DVD][*] Bullet For My Valentine, Tuck 7 4 Words (To Choke Upon) [DVD][*] Bullet For My Valentine, Tuck 8 Tears Don't Fall [DVD][*] Bullet For My Valentine, Tuck 9 All These Things I Hate (Revolve Around Me) [DVD][*] Bullet For My Valentine, Tuck

Rok vydání:2006

Produkt zatím nemá žádné recenze.