Waldemar Matuška - Slavík z Madridu CD

Waldemar Matuška : Slavík z Madridu / Největší hity (CD): Nabízíme vám procházku Matuškovým repertoárem od dob Semaforu až po songy těsně předcházející dobu, kdy zjistil, že...
Garantovaný nákup z GRAMODESKY.CZ

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 2 254 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 548 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 169 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 1 262 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 679 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 160 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 12 946 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 847 recenzíDalší informace

2007
Žánr
pop

• Waldemar Matuška : Slavík z Madridu / Největší hity (CD):
  • Nabízíme vám procházku Matuškovým repertoárem od dob Semaforu až po songy těsně předcházející dobu, kdy zjistil, že za velkou louží se mu o dost lépe dýchá. Teď ho ale naštěstí máme zpátky na velkém koncertním turné, neboť každého správného kovboje to vždycky táhne domů. Výtečný zpěvák pravidelně míval šťastnou ruku při výběru stvořitelů jeho repertoáru: pánové Suchý, Šlitr, Mareš, Fischer, Schneider či Borovec tak pomohli Matuškovi vytvořit jeho uměleckou postavu jako svébytnou osobnost, přetavující skladby do mikrovyprávění muže s naprostou důvěrou posluchačů. Také jeho kolegové ve slavných duetech nebyli obyčejní: na této kompilaci s ním zpívají manželka Olga, ale též Eva Pilarová, Helena Vondráčková, Ljuba Hermanová, Karel Gott, Karel Štědrý, ba i Jaroslav Marvan. Názvy písní jsou pak už legendou samy o sobě: Tereza, Santiago, Tam za vodou v rákosí, Tisíc mil, Divoký koně, Ráno, Ach, ta láska nebeská, Když máš v chalupě orchestrion, Marnivá sestřenice, Granada, Písnička pro Zuzanu... Waldovi je 75: jeho 50 největších hitů jako gratulace!

Seznam skladeb:

CD1

Tereza

Nebeskej kovboj

Až se má loď zpátky vrátí (When The Ship Comes In)

Takový je život /Potkal potkan potkana/ (Don´t You Rock Me Daddy-O!)

Santiano (Belle de Santiago)

Tam za vodou v rákosí

Volám déšť

Vzpomínka na San Francisco (I Left My Heart In San Francisco)

Tisíc mil (Five Hundred Miles)

Pojď se mnou, lásko má

Jeho koníček /instrumental/

S čertem si hrát (Old Devil Moon)

Sedm dostavníků

Co se to tam blýská

Pred naší je zahrádečka

Divoký koně

Když jsem sám

Píseň Ofélie

Krysař (Le Joueur de Pipeau)

Ráno (La lontananza)

My jsme ti kluci akorát (Pass Me By)

Hříšník a fláma

Uragán

Ach, ta láska nebeská

To všechno odnes čas (In The Jailhouse Now)

CD2

Když máš v chalupě orchestrion

Ty a já (You Make Me Feel Brand New)

Silvestrovská opera - směs (Silvestr ´74)

Měla pár letních opánků

Příliv (Hasta luego)

Árie měsíce

Blues o stabilitě

Marnivá sestřenice

Jezabel (Jezebel)

Ďáblovo stádo (Starý honec krav) (Riders In The Sky)

Jen se hádej (It´s a Heartache)

Granada

Buď pořád se mnou (High Noon)

Tuhle rundu platím já

Holky já mám všechny rád (Snowbird)

Sbohem, lásko (Laisse moi petite fille)

Suvenýr (Souvenirs, Souvenirs)

Půlměsíc (Don´t Throw It All Away)

Říkám to na rovinu

Kousek lásky zůstal ve strunách

Tak abyste to věděla

Písnička pro Zuzanu

To se nikdo nedoví

Růže z Texasu (The Yellow Rose Of Texas)

Slavíci z Madridu (Rossignol Anglais)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Matuška nikdy nezklame
  • , zakoupeno v Luxor.cz

OK

:-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MusicRecords

• Matuška je jen jeden.

• , zakoupeno v Filmnadvd.cz

Příjemně poslouchatelný výběr naší pěvecké legendy.

Kdo si skladby Waldemara Matušky chce pořídit,ten má
    k němu kladný vztah,jako já a nebude rozhodně koukat
    na cenu,která podle mně odpovídá.Kvalita provedení jeho
    zpěvu písní azpracování cédéček je na vysoké úrovni a
    pro mne se nikdy neoposlouchá,písně v jeho podání jsou
    balzám na duši i náladu,to mi věřte !!

• Walda nikdy nezklame