Pink Floyd - Wish You Were Here CD

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Tony.cz

" NĚKOMU SE LÍBÍ NĚKOMU NE ... NĚKDO TOTO ALBUM NESNÁŠÍ ... PODLE MĚ MAJÍ LEPŠÍ ALBA - ALE DOPORUČUJI

• , zakoupeno v Bontonland.cz

Bohužel nikde nebylo uvedeno, že jde o mnou nenáviděný papírový digipack, ze kterého CD jde vyjmout opravdu jen velmi těžko a rozhodně ne bez upatlání. Originální hudební nosiče dnes kupují snad již jen staromilci, jako jsem já a toto je výborná cesta, jak se vydavatelé zbaví i nás.

• , zakoupeno v pipkin cz

• Nejlepší album Pink Floyd
    • Jedno z nejlepších alb prog rocku všech dob
    • Úžasná remaster z roku 2011
    • Autentické balení včetně černé obálky s logem alba Wish You were here
    • Samotný obal je v podstatě papírový rukáv, kdy se z jedné strany zasouvá booklet, z drohé CD

Krásné album se zvukem remasteru z roku 2011. V rámci alba bylo zachováno balení v černé obálce s logem Wish You Were Here (logo se dá použít jako nálepka). Uvnitř obálky je samotná "krabička" s CD a bookletem. Krabička je papírový rukávový obal (sleeve), což může být drobná nevýhoda. Nicméně balení a bookled obsahuje základní artworky k albu a texty písní. Parádní vydání parádního alba.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Tony.cz

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• Kvalita nahravky i na narocnejsi aparature,ktera mi vetsinou odhali veskere neduhy
    • Nesmyslne papirove digipacky,ktere maji evokovat lp obaly,ale bohuzel jsou prehybatelne=nutnost chovani se k nim jako k miminku

Samozrejme jednon ze tri top alb historie pink floyd,ale musite byt zamilovany fanousek,jinak vam jejich hudba nemusi sednout.

• , zakoupeno v pipkin cz

• Nejlepší album Pink Floyd
    • Jedno z nejlepších alb prog rocku všech dob
    • Úžasná remaster z roku 2011
    • Autentické balení včetně černé obálky s logem alba Wish You were here

• zatím nepřekonáno

bez této hudby by byl svět mnohem chudší

• Discovery Version
    • Digitally Remastered
    • CD - Text

Kvalitně provedený Digipack,výborný zvuk CD.
    Wish You Were Here je skvělé album z roku 1975,hodné doporučení širokým vrstvám posluchačů.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Včasné zaslání a kvaůita odpovídá ceně.

Vše Ok.Doporučuji.