Janů Petra - LIVE v Lucerně CD

Typ nosiče
CD
Rok vydání
2015

Dva skvělé hlasy, dvě pódiově suverénní zpěvačky v jedinečném koncertním záznamu! Vyprodané loňské společné turné vyvrcholilo v pražské Lucerně. Nyní dostáváte k dispozici zvukovou a obrazovou připomínku této mimořádně energické i hudebně vydatné dámské jízdy. Dvacet skladeb na CD a dvacet čtyři na DVD jsou přehlídkou těch největších hitů a nejdůležitějších písní kariéry obou vynikajících interpretek. Samostatně – s Adam Pavlík Bandem a Golemem – i společně se dočkáte nejúspěšnějších melodií pro různorodě mimořádné vokály. V obrazovém podání navíc oceníte vervu ostravské Věry i pražské Petry a spolehlivost doprovodných kapel v repertoáru soulovém, bubble-gumovém, rockovém i baladickém. Nechybí tu Špinarové Meteor lásky, Raketou na Mars, Boogie nebo Jednoho dne se vrátíš, ani Janů Motorest, Moje malá premiéra, Říkej mi nebo Už nejsem volná, společný je pak grandiózní závěr s To máme mládež a Proud Mary. Skvělé písničky, umělecky i technicky atraktivní záznam, stylový fotografický booklet. Dokonalá vzpomínka pro návštěvníky koncertů, radost pro všechny fandy. Největší hity dvou pěveckých hvězd na koncertním CD a DVD!

CD a DVD

Meteor lásky

Bílá Jawa 250

Jdu spát někam jinam

A co teď

Je nám dáno

Má máma říká (Mama Told Me)

Kouzlo bílejch čar

Raketou na Mars (Flying Through The Air)

Boogie (Yes Sir, I Can Boogie)

Jednoho dne se vrátíš (Un jour tu reviendras)

Exploduj!!!

Motorest

I Got Rhythm

Není nám už sedmnáct

Moje malá premiéra (Maledetta primavera)

Říkej mi

Už nejsem volná (The Power Of Love)

Má pouť (My Way)

To máme mládež (Let's Have A Party)

Proud Mary 1.

Meteor lásky 04:50 v prodeji od 16. 10. 2.

Bílá Jawa 250 03:47 v prodeji od 16. 10. 3.

Jdu spát někam jinam 05:12 v prodeji od 16. 10. 4.

A co teď 03:44 v prodeji od 16. 10. 5.

Je nám dáno 04:46 v prodeji od 16. 10. 6.

Má máma říká (Mama Told Me) 03:42 v prodeji od 16. 10. 7.

Kouzlo bílejch čar 03:24 v prodeji od 16. 10. 8.

Raketou na Mars (Flying Through The Air) 02:45 v prodeji od 16. 10. 9.

Boogie (Yes Sir, I Can Boogie) 03:03 v prodeji od 16. 10. 10.

Jednoho dne se vrátíš (Un jour tu reviendras) 04:23 v prodeji od 16. 10. 11.

Exploduj!!! 04:04 v prodeji od 16. 10. 12.

Motorest 03:24 v prodeji od 16. 10. 13.

I Got Rhythm 02:54 v prodeji od 16. 10. 14.

Není nám už sedmnáct 04:36 v prodeji od 16. 10. 15.

Moje malá premiéra (Maledetta primavera) 03:52 v prodeji od 16. 10. 16.

Říkej mi 02:58 v prodeji od 16. 10. 17.

Už nejsem volná (The Power Of Love) 04:40 v prodeji od 16. 10. 18.

Má pouť (My Way) 04:54 v prodeji od 16. 10. 19.

To máme mládež (Let's Have A Party) 02:18 v prodeji od 16. 10. 20.

Proud Mary 03:46

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 765 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 13 552 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v Bontonland.cz

• , zakoupeno v Supraphonline

• mám ráda skladby obou zpěvaček

byla jsem ráda, že se dá koupit najednou

• úžasný živý koncert
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 14 765 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MusicRecords

• Vzpomínka na koncert, na kterém jsem byl přítomen.
    • Jako nahrávka dobré.

Koncert byl fantastický a jako vzpomínka jsou nahrávky dobré.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kdo je má rád, neváhejte

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Líbilo se mi dle očekávání.

Líbilo se mi dle mého očekávání.

Skvělé album, 2 zpěvačky s úžasným hlasem

• , zakoupeno v pipkin cz

Zboží dorazilo v pořádku. Cd, DVD hraje bez problémů. Není důvod vracet :-)